Острозький ліцеїст встановив рекорд у військових змаганнях (ФОТО)

Три дні на Рівненщині тривав обласний етап спартакіади допризовної молоді

Змагання зі спортивних та військово-прикладних дисциплін тривали на Рівненщині протягом трьох днів. Їхня мета - військово-патріотичне виховання, заохочення до розвитку вмінь та навиків для захисту Вітчизни, інформує прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Віктор Шубец.

В обласному центрі, на стадіоні, у тирі та басейні юнаки змагалися з бігу на 100 та 1 500 метрів, метання навчальної гранати Ф-1, підтягування на перекладині, плавання на дистанції 50 метрів.

Заключний етап спартакіади відбувся на базі Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою фізичною підготовкою, ду у 2014 році побудована найсучасніша смуга перешкод, що відповідає стандартам військового офіцерського багатоборства.

За підсумками змагань перше місце вибороли військові ліцеїсти з Острога, на 2-му й 3-му місці – школярі міста Рівне та Рівненського району. Перемога у декількох номінаціях під час спартакіади, зокрема встановлення нового рекорду його вихованцем з подолання смуги перешкод за 1 хвилину 43 секунди, не здивували заступника начальника Острозького військового ліцею з виховної роботи підполковника Ігоря Приступу.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень