ON-LINE

Острозький ліцеїст встановив рекорд у військових змаганнях (ФОТО)

субота, 21 квітня 2018
Три дні на Рівненщині тривав обласний етап спартакіади допризовної молоді

Змагання зі спортивних та військово-прикладних дисциплін тривали на Рівненщині протягом трьох днів. Їхня мета - військово-патріотичне виховання, заохочення до розвитку вмінь та навиків для захисту Вітчизни, інформує прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Віктор Шубец.

В обласному центрі, на стадіоні, у тирі та басейні юнаки змагалися з бігу на 100 та 1 500 метрів, метання навчальної гранати Ф-1, підтягування на перекладині, плавання на дистанції 50 метрів.

Заключний етап спартакіади відбувся на базі Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою фізичною підготовкою, ду у 2014 році побудована найсучасніша смуга перешкод, що відповідає стандартам військового офіцерського багатоборства.

За підсумками змагань перше місце вибороли військові ліцеїсти з Острога, на 2-му й 3-му місці – школярі міста Рівне та Рівненського району. Перемога у декількох номінаціях під час спартакіади, зокрема встановлення нового рекорду його вихованцем з подолання смуги перешкод за 1 хвилину 43 секунди, не здивували заступника начальника Острозького військового ліцею з виховної роботи підполковника Ігоря Приступу.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного