На Рівненщині розпочався патріотичний вишкіл (ФОТО)

В ньому беруть участь півтори сотні школярів

Впродовж трьох днів, з 3 по 5 травня, півтора десятка команд з прикордонних районів області – Дубровицького, Зарічненського та Рокитнівського – пройдуть патріотичний вишкіл.

В рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник» школярі змагатимуться за першість у стрільбі, конкурсі відеороликів «Зроби добре діло», «Рятувальник» та інших.

Як відзначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський,

подібна гра у цих краях проводиться вперше, але я впевнений, що вона стане традиційною. Адже відомо, що патріотичне виховання у цих краях було, є і буде.

Також, в межах цього проекту, в селі Кураш (урочище «Кураські гори») буде проведений обласний семінар-практикум з керівниками гуртків військово-патріотичного спрямування, які працюють за програмою гуртка «Джура» на Рівненщині.

Нагадаємо, гра «Джура-Прикордонник» заснована відділом Національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту спільно з Міносвіти та Держприкордонслужбою для дітей і молоді з прикордонних районів України. 

Вона створена на основі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з додатковими компетенціями, корисними при охороні державного кордону України.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень