Вихідець з рівненського Полісся організовує церемонії і прийоми самому Порошенку

Адже обіймає посаду керівника Головного департаменту Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України

Це 38-річний Ярослав Мельник, який народився і виріс у Дубровиці. 

Він закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка у Києві.

Після цього працював два роки перекладачем ДП "Універсальне агентство з продажу авіаперевезень" у столиці. Далі був менеджером зі страхування АТЗТ "Перша міжнародна страхова група", керував департаментом майнового страхування ТДВ "Київське страхове товариство".

А з 2002 року працював у Секретаріаті Кабміну, почавши з посади провідного спеціаліста, згодом став заступником Керівника Протоколу Прем'єр-міністра України.

З 2008 року був заступником керівника торговельно-економічної місії Посольства України в Італії при Генконсульстві в м. Мілані Міністерства економіки України.

У 2010 році став першим заступником керівника Головного управління Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента Україн, а у 2014 році - керівником. Цю посаду обіймає і досі. 

Ярослав Мельник одружений. Має двох дітей: сина і доньку.

Ярослав Мельник

Згідно з декларацією про доходи за минулий рік, має півбудинку у Рівному, площею 270 кв. метрів, який належить йому у рівних частинах з братом - суддею Рівненського апеляційного господарського суду Олегом Мельником. Є у Ярослава Мельника також у Рівному земельна ділянка у 5 соток. 

Окрім цього, недобудований будинок у селі Мала Олександрівка Бориспільського району на Київщині має його дружина Катерина. Тут же у неї є 12 соток землі.

Є у Ярослава Мельника автомобіль "Лексус" 2010 року випуску.  

Його дружина Катерина є власницею понад половини капіталу трьох підприємств: МГМ-АГРО, ПОЛІССЯ-АГРО БІЗНЕС та МГМ-АГРОТЕХ.

Теги: Порошенко
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень