Хто зустрічатиме у Рівному Президента

Два роки тому Петра Порошенка у Рівному приймав нині заступник міського голови Віталій Герман

Цієї п’ятниці у Рівному очікують на приїзд Президента України Петра Порошенка. У Рівненській ОДА цю інформацію не підтверджують, але й не спростовують.

Нагадаємо, востаннє Петро Порошенко приїздив у Рівне на відкриття ЦНАПу два роки тому. За словами екс-очільника ЦНАПу, у а нині заступника міського голови Віталія Германа,  якщо цього разу вдасться зустрітися з Президентом, то місту буде чим похвалитися. Говорить Віталій Герман:

Є чим похвалитися, звичайно. Президент України відкривав ЦНАП рівно два роки тому. А зараз наші всі процеси відпрацьовані, нам є, чим пишатися. Багато робиться важливих речей, всі комунальні служби працюють, всі виконавчі органи міської ради працюють. Минулорічний рейтинг міст показав, що місто Рівне перебуває на 4-й сходинці. І практично місто Рівне у 20 сферах життєдіяльності міст розвивається динамічно, є позитивна динаміка.  

За словами Віталія Германа, хоча вражаючих нових об’єктів у Рівному немає, проте навіть кращий в Україні ЦНАП –  досягнення, яким варто пишатися.

До слова, ЗМІ у Рівному пишуть, що прийматиме Президента рівненське летовище, а потому йому хочуть показати новозбудований садочок в Обарові. Втім, поки точна програма візиту Порошенка невідома.  

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень