Скільки нерівнян обслуговує Рівненський ЦНАП

Хоча утримується установа за рахунок міського бюджету Рівного

Кількістю людей, які не є мешканцями Рівного, але отримують послуги у Рівненському регіональному центрі надання адмінпослуг на засіданні бюджетної комісії міськради поцікавився депутат міськради Рівного Олександр Довжаниця.

Керівник Рівненського ЦНАПу Юлія Шигорєва розповіла, які сектори установи обслуговують іногородніх:

Сектор реєстрації речових прав на нерухоме майно обслуговує, сектор реєстрації бізнесу. Приблизно десь 40% нерівнян обслуговують.

 

І сектор паспротних послуг -  він взагалі обслуговує людей по всій Україні. По сектору паспортних послуг статистику не робили.

Нагадаємо, що у Центрі надання адмінпослуг можна отримати паспорт вітчизняний і закордонний, пенсійне посвідчення, різноманітні довідки, дозволи на будівництво. Тут також можна зареєструвати бізнес чи громадську організацію тощо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ЦНАП
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень