Президент Петро Порошенко не їде на Волинь

Проте його готуються зустріти у Рівному

Сьогодні у Рівному стало відомо про приїзд Президента Петра Порошенко. Це має статися у п’ятницю, 2 лютого.

Як повідомляє сайт vse.rv.ua, у Рівному Президент проїздом. Його головна мета - представлення нового очільника області у сусідній Волині.

Ми зв’язалися з прес-службою Волинської ОДА, та керівник відділу цю інформацію не підтвердив.

За її словами, Волинська ОДА працює у звичайному режимі, ніяких офіційних повідомлень про візит Президента тут не отримували. Тим паче, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик був призначений на посаду у 2014 році. У прес-службі про свого голову підкреслили, мовляв, він хороший чоловік, всі задоволені, працюємо як завжди.

Натомість у різних відомствах Рівненщини до приїзду Порошенка таки готуються. Мета його візиту поки невідома, проте він має відвідати Міжнародний аеропорт Рівне. Які ще об’єкти в області Петро Порошенко відвідає, ми повідомимо згодом.

Нагадаємо, у 2017 році Рівне та Рівненська область стали ледь не єдиними регіоном, куди не приїжджав  Президент. Вочевидь, цю прикрість вирішили виправити у 2018 році. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень