«Рівненські митники щодня придумують додаткові доплати за розмитнення авто», - мешканець Рівного

Рівнянин Олександр Шевчук поскаржився на працівників Рівненської митниці.

Він зіткнувся з неможливістю розмитнити за зниженим акцизом автомобіля "Тойота ауріс" 2013 року випуску, який пригнав в Україну з Бельгії.

Ця проблема виникла не тільки у мене. Люди приганяють авто з-за кордону, а митники вимагають розмитнювати їх за старим акцизом. Тобто на Рівненській митниці не діє закон про зниження акцизу на вживані іномарки. Через це уже кілька днів я не можу розмитнити своє авто. І у мене щодня вимагають додаткові доплати за це.  

 

У відповіді на інформаційний запит Радіо Трек з Рівненської митниці пояснили, що акцизний податок нарахований п. Шевчуку за зниженими ставками. А ось що стосується доплат - прокоментували так:

Під час проведення митного огляду, було встановлено, що фактична комплектація імпортованого автомобіля не відповідає вказаній у декларації і не врахована ним при розрахунку митної вартості. У декларанта було витребувано висновок експерта автотоварознавця щодо вартості авто. Декларант відмовився його надати. Тому митницею було скориговано митну вартість транспортного засобу: збільшено на 138 євро, що призвело до збільшення сплати митних платежів (мита та ПДВ) на загальну суму 1250 гривень.

Окрім цього, на Рівненській митниці зауважили, що у попередні роки на Олександра Шевчука їхні працівники склали 10 протоколів про порушення митних правил за ознаками правопорушення передбаченого ст. 352 Митного Кодексу України (в редакції 2002 року) – переміщення товарів з приховуванням від митного контролю, шляхом надання документів, що містять недостовірні дані. Які причини цього - пояснили так:

Для зменшення розміру митних платежів під час оформлення імпортованих транспортних засобів, Олександр Шевчук надавав Рівненській митниці підроблені документи щодо вартості придбання авто за кордоном. За це рішеннями Рівненського міського суду Олександра Шевчука оштрафовано на 8500 грн. та вирішено конфіскувати в дохід держави дев'ять ввезених ним автомобілів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень