

Міський голова Рівного не знає, як вплинути на власника розплідника тибетських мастифів, пси якого неодноразово нападали на городян.
Після чергового нападу псів з розплідника на людей влада міста вирішила перевірити, чи законно власник тибетських мастифів Юрій Бойко використовує землю Рівненського радіотехнічного заводу для розташування свого закладу. Для цього направила лист в Держінспекцію сільського господарства та у Фонд держмайна з проханням провести перевірку.
Втім, виявилося, що, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, зайти на територію розплідника не може навіть поліція. Депутат міськради Святослав Стельмащук сьогодні під час сесії міськради запропонував вдатися до радикальних дій:
Оскільки земля - у комунальній власності, пропоную взяти "болгарку" ( бензопила - Авт.) і зносити огорожу.
Але такий метод міський голова не підтримав:
Ви пропонуєте мені знайти вам "болгарку"? Юрій Бойко - хлопець битий. Його фірма зареєстрована у Лондоні. Як почнемо щось робити - тут адвокати будуть з усієї Європи.
[media=67627]
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
3 тисячі мешканців Рівного можуть стати безхатченками
У Рівному народилася трійня
«Ставлюсь до цього - як до кришнаїтів», - міський голова Рівного про ідею зміни дати заснування міста
Онкохвора пенсіонерка вимагає у депутатів Рівного приватизації житла
Рівненські податківці вилучили 60 тисяч літрів пального (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415