У Рівному народилася трійня

Двоє дівчаток та хлопчик почувають себе добре

У Рівному народилася трійня – двійко дівчат та один хлопчик. На цей раз 39-річна рівнянка стала вперше мамою у міському пологовому будинку. Ось що зокрема розповів головний лікар мед закладу Сергій Сулімовський:

Самопочуття дітей відповідає терміну вагітності, адже це передчасні пологи, вирішено оперативним шляхом, відповідно до наших протоколів. І як слід для мужчини, він пропустив вперед дівчаток. Хлопець у нас самий великий – 1 кг 960 грамів, а дівчатка трошки менші 1 кг 600 грамів та 1 кг 920 грамів. У пари це перші діти, мама з татом іще думають на іменами, тільки знаю що вони дві Миколаївни та один Миколайович, - розповів Сергій Сулімовський.

Діти і мама почувають себе добре. Близькі до родини кажуть, що малечі імена уже обрали – Соломійка, Марійка та Матвій. 

Ця трійня у Рівному цього року не перша, нагадаємо у червні також хлопчик і двоє дівчаток народилися у родині 25 річної волейболістки у рівненському обласному перинатальному центрі. Міський пологовий будинок трійню минулого року приймав двічі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень