В День Незалежності рівняни бігатимуть у вишиванках

В рамках всеукраїнської акції

У нас акція називатиметься RIVNE PATRIOTIC RUN 2016 і розпочнеться 24-го серпня о 10 ранку біля готелю «Мир». Учасники зможуть виконати патріотичний забіг на дистанції два, шість та 12 кілометрів, позмагатися за призи, потанцювати на укротеці та зробити собі патріотичний фейс-арт. А детальніше про маршрут забігу розповідає організатор акції, Сергій Ющишин:

– Траса пробігу буде проходити по проспекту Миру, далі повертаємо на Набережну, далі на Кавказьку, далі на Міцкевича і закриваємо коло на проспекті. Одне коло = два кіломитри. Хто біжить два кілометри - одне коло, далі відповідно три та шість кіл.

Такий патріотичний забіг у Рівному відбудеться вперше, проте організатори сподіваються зробити його традиційним. В цілому очікується, що у вишиванках на День Незалежності побіжать близько 300-400 рівнян. Також, разом із RIVNE PATRIOTIC RUN 2016, відбудеться і старт української гілки всесвітньої факельної естафети Біг Заради Гармонії. Саме у Рівному відбудеться церемонія запалення факелу, який ми перейняли у білорусів та, пробігши Україною, передамо молдованам.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень