ON-LINE

В День Незалежності рівняни бігатимуть у вишиванках

п'ятниця, 19 серпня 2016
В рамках всеукраїнської акції

У нас акція називатиметься RIVNE PATRIOTIC RUN 2016 і розпочнеться 24-го серпня о 10 ранку біля готелю «Мир». Учасники зможуть виконати патріотичний забіг на дистанції два, шість та 12 кілометрів, позмагатися за призи, потанцювати на укротеці та зробити собі патріотичний фейс-арт. А детальніше про маршрут забігу розповідає організатор акції, Сергій Ющишин:

– Траса пробігу буде проходити по проспекту Миру, далі повертаємо на Набережну, далі на Кавказьку, далі на Міцкевича і закриваємо коло на проспекті. Одне коло = два кіломитри. Хто біжить два кілометри - одне коло, далі відповідно три та шість кіл.

Такий патріотичний забіг у Рівному відбудеться вперше, проте організатори сподіваються зробити його традиційним. В цілому очікується, що у вишиванках на День Незалежності побіжать близько 300-400 рівнян. Також, разом із RIVNE PATRIOTIC RUN 2016, відбудеться і старт української гілки всесвітньої факельної естафети Біг Заради Гармонії. Саме у Рівному відбудеться церемонія запалення факелу, який ми перейняли у білорусів та, пробігши Україною, передамо молдованам.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного