Поліцейські назвали найнебезпечніші ділянки на дорогах Рівного

[media=67622]

Поліцейські назвали дорожні ділянки у Рівному та області, де найбільша концентрація ДТП. Полісмени кажуть, що найбільше дорожньо-транспортні пригоди трапляються через алкогольне сп`яніння водіїв. Де найнебезпечніше, говорить заступник командира батальйону Микола Прищепа:

В Рівному це перехрестя Осипова-Приходька - там основний вид зіткнення і наїзд на пішохода. Також вулиця Київська, ділянка від пішоходного переходу та перехрестя з вулиці Грабник до перехрестя з вулицею Крушельницької - основна проблема наїзд на пішоходів. Вулиця Соборна 416 - наїзд на пішохода. Вулиця Соборна, ділянка від будинку 233 до перехрестя з вулиуею Старицького, теж наїзд на пішохода 

За словами поліцейських, окрім алкогольного сп`яніння водіїв, на ДТП  значною мірою впливає також погана оглядовість у місті та перевищення швидкості. До слова, наразі «копи» не можуть штрафувати водіїв за перевищення швидкості через банальну проблему – відсутність відповідного приладу. Варто зауважити, що штраф за  таке правопорушення складає при перевищені швидкості більше як на  20км за год 255 грн, а більш як на 50 км за год - 510 грн.

Додамо, що впродовж місячника безпеки дорожнього руху, який розпочався 12 серпня, поліцейські зафіксували 63 порушення, з них 18 – керування транспортним засобом в стані алкогольного сп`яніння.

Нижче можете побачити повний перелік небезпечних ділянок 

[media=67623]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень