У Рівному досі не можуть прочистити Устю через несправність шлюзу на Набережній

Крім того, в обласному центрі так і не знайшлося фірми, якій по силам його реконструювати, а саме провести гідротехнічну роботу: обезводнити русло та відремонтувати днище бетонної споруди і сам шлюз. Про це, на черговій сесії Міськради, розповів голова Рівного Володимир Хомко:

– Фірма. яку очолює пан Бляшин, не змогла відремонтувати шлюз до цього часу. Він єдиний, хто погодився на конкурсі взяти участь. А без ремонту шлюзу не можемо приступити до очищення річки. Кошти закладені, не можемо приступити, а він не може відремонтувати. Він рік возиться з тим шлюзом і до цього часу ще його не зробив.

Тож Володимир Хомко запевнив, що скоріш за все угоду з Василем Бляшиним та його приватним підприємством «Теплогазбуд» місто розірве і шукатиме фірму, яка зможе впоратись зі шлюзом, за межами області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень