Рівненські археологи промахнулися з розкопками замку (ФОТО)

В Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку, присвячену звіту про розкопки замку Князів Любомирських XVIII століття, що проводилися в цьому році

Тривали археологічні роботи на території вулиці Замкової з червня до жовтня. Тут працювала група з 6 чоловік, вдалося охопити територію близько 160 квадратних метрів.

За час розкопок археологам вдалося знайти близько тисячі різноманітних предметів: від зброї до предметів домашнього вжитку.

Як розповідають історики, місце для розкопок вибрати було важко. Адже сам замок важко піддавався топографічному означенню. Тому, коли почали копати, стало зрозуміло, що трохи не вгадали з місцем, розповідає керівник археологічної групи Богдан Прищепа:

Втім, саме така помилка дала змогу зрозуміти, що сам замок був розділений на дві частини: основну споруду або «дитинець» та господарську територію, де знаходилися такі споруди як церква та башта з годинником. Тому, якщо розкопки триватимуть, рівняни таки отримають змогу побачити залишки самого замку.

Нині розкопки законсервували, засипавши піском, аби там не сталося просідання ґрунту.

Також в соцмережі розповіли більше про замок:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень