У суботу на Рівненщині навчатимуть мистецтву бонсай

Це японське мистецтво вирощування карликових дерев у невеликих ємностях

Майстер-клас з бонсай відбудеться у Музеї лісу, що біля міста Костопіль. Початок о 10 годині. Про майстер-клас у соцмережі Фейсбук повідомила прес-секретар управління лісового та мисливського господарства Рівненщини Світлана Горошко:  

Відбудеться навчання на тему: «Секрети формування бонсай. Азбука прекрасного». 
Під час заходу відбудеться майстер-клас, де кожному учаснику буде надана можливість створити власне бонсай дерево. Тренерами на майстер-класі будуть: майстер з бонсай Ремігіюс Андрюшис (бонсаїст з 1996 року, м. Костопіль); майстер з бонсай Ігор Сингер (бонсаїст з 1997р., м. Київ); майстер екстра класу Олександр Виняр (бонсаїст з 1966р, м.Хмельницький).Реєстрація і детальна інформації за ел. адресою: bonsai.ua@ukr.net

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень