![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Фестиваль «Рівне. Літо. Музика» завершили вчора у міському будинку культури Рівного підсумковим заходом
На нього запросили представників усіх близько 130 колективів учасників фестивалю, щоб подякувати і нагородити. Нагородою був журнал «Рівне. Літо. Музика», на сторінках якого – фото з фестивалю та враження його учасників.
Розповідає ініціатор проведення фестивалю «Рівне. Літо. Музика», заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:
Суть цього фестивалю – дати можливість рівнянам у цей непростий для нашої держави час, в цей не дуже простий фінансовий час безкоштовно у вихідні у продовж літньої пори року в центрі міста доєднатися до перегляду красивих, успішних мистецьких проектів, які роблять наші художні колективи і наші виконавці. Проект, на мою думку, дуже вдалий, дуже успішний, тому що наші художні колективи і виконавці мають можливість спробувати себе на сценах.
Міський голова Рівного Володимир Хомко, вітаючи учасників фестивалю, повідомив:
Я проводив соцопитування серед мешканців Рівного і серед інших питань було й питання щодо оцінки найбільших культурних заходів міста. І дуже приємно, що фестиваль «Рівне. Літо. Музика» потрапив у число тих, які отримали найбільшу підтримку рівнян – 34% з усіх опитаних. Та й мені самому було приємно пройтися влітку ввечері і послухати виступи учасників фестивалю. Тому хотів би подякувати учасникам. Не все оцінюється у коштах. Вдячність близько 80 тисяч мешканців міста вам матеріалізується. Ми зробимо все, щоб проект існував і надалі. І будемо запрошувати до участі у фестивалі колективи з інших міст.
Володимир Хомко та Галина Кульчинська вручили кожному з представників колективів та окремим виконавцям журнал і квіти.
З подяками за роботу виступили також начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, провідний спеціаліст управління культури і туризму, координатор фестивалю Любов Черкасова.
Завершився захід святковим фуршетом.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК