У фестивальному літі Рівного поставили крапку (ФОТО)

Фестиваль «Рівне. Літо. Музика» завершили вчора у міському будинку культури Рівного підсумковим заходом

[media=71085]

На нього запросили представників усіх близько 130 колективів учасників фестивалю, щоб подякувати і нагородити. Нагородою був журнал «Рівне. Літо. Музика», на сторінках якого – фото з фестивалю та враження його учасників.

[media=71090]

Розповідає ініціатор проведення фестивалю «Рівне. Літо. Музика», заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Суть цього фестивалю  – дати можливість рівнянам у цей непростий для нашої держави час, в цей не дуже простий фінансовий час безкоштовно у вихідні у продовж літньої пори року в центрі міста доєднатися до перегляду красивих, успішних мистецьких проектів, які роблять наші художні колективи і наші виконавці. Проект, на мою думку, дуже вдалий, дуже успішний, тому що наші художні колективи і виконавці мають можливість спробувати себе на сценах.   

Міський голова Рівного Володимир Хомко, вітаючи учасників фестивалю, повідомив:

Я проводив соцопитування серед мешканців Рівного  і серед інших питань було й питання щодо оцінки найбільших культурних заходів міста. І дуже приємно, що фестиваль «Рівне. Літо. Музика» потрапив у число тих, які отримали найбільшу підтримку рівнян – 34% з усіх опитаних. Та й мені самому було приємно пройтися влітку ввечері і послухати виступи учасників фестивалю. Тому хотів би подякувати учасникам. Не все оцінюється у коштах. Вдячність близько 80 тисяч мешканців міста вам матеріалізується. Ми зробимо все, щоб проект існував і надалі. І будемо запрошувати до участі у фестивалі колективи з інших міст.

Володимир Хомко та Галина Кульчинська вручили кожному з  представників колективів та окремим виконавцям журнал і квіти.

[media=71084]

[media=71086]

[media=71092]

З подяками за роботу виступили також начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, провідний спеціаліст управління культури і  туризму, координатор фестивалю Любов Черкасова.

[media=71091]

Завершився захід святковим фуршетом. 

[media=71088]

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень