Рівнян запрошують на зустріч зі справжнім козаком-характерником

Він, до того ж, доцент кафедри реабілітації Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука

Познайомитися і поспілкуватись з козаком-характерником можна буде у Рівненській обласній бібліотеці. Зустріч з ним влаштовують у неділю, 2 жовтня. о 15 годині в актовій залі.

 

Рівненський козак-характерник Петро Велінець легко перебиває рукою цеглу, оголеною спиною лягає на гострі цвяхи, босоніж ходить по битому склу та розпеченому вугіллю. На міжнародному конкурсі езотеричних мистецтв його визнали найкращим характерником року. Тож його охоче запрошують на фестивалі до Польщі, Литви, США.


Петро Велінець, окрім того, є керівником школи козацьких єдиноборств. Він досконало оволодів мистецтвом бойового гопака, навчився діагностувати та зцілювати за своєю методикою.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень