Чи буде у Рівному фестиваль дерунів

Мешканець Рівного Ігор Солоненко у соцмережі Фейсбук запропонував ідею проведення у Рівному фестивалю дерунів, як у місті Коростень на Житомирщині

Ігор СолоненкоУ неділю відверто заздрив Коростеню. "Фестиваль ДЕРУНІВ", м-н-я-а-м... Цілий Божий день, в усіх випусках новин. садисти-журналісти смакували з усіма подробицями, ледь слиною не захлинувся. Чому у нас такого нема? :o Де ви, рівненські дерунолюби-драникофiли?

Його ідею підтримали й деякі інші рівняни:

Valery YurkovichValery Yurkovich а чого... ідея слушна... свято морозива і пива є, то чому свято дерунів не зробити, а краще свято картоплі... самому натерти-насмажити-з*їсти - це ж не свято

Irina Kolomiyets Я була б щаслива, якби такий фестиваль проводили в Рівному)

А ось що думають про таку ініціативу у міському управлінні культури і туризму Рівного:

Начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

Управління культури – і фестиваль дерунів. Відчуваєте десь різницю, так? Чи не відчуваємо уже різницю: фестиваль спагеті, дерунів. Я все розумію, що на управління культури можна все повісити робити. Але ми підтримуємо ініціативи. І в нас є наше міське і державне замовлення. Ми його виконуємо. Фестиваль дерунів поки що не є у програмі ні державного, ні міського замовлення. Але я знаю що такий от активіст як Роман Яворський хоче провести «Бульба-фест». 

 

Чи будуть на «Бульба-фесті» саме деруни – Тарас Максименко не знає. Каже, що там повинні бути страви з картоплі. І поки що це – тільки гарний проект. І невідомо, чи управління культури зможе підтримати «Бульба-фест» фінансово. Бо цього року уже потратилося на масштабні заходи, яких виявилося більше, ніж коштів на них.

Закликаю рівнян до самоорганізації, щоб не просто ініціювати, а створювати оргкомітет, брати на себе відповідальність і казати: «Нам не вистачає фестивалю дерунів. Ми готові його взяти й зробити, а хай нам управління культури допоможе". І ми допоможемо. Але самі робити фестиваль п’ять працівників управління культури просто фізично не можуть. 

А ось внизу можна переглянути фото з коростенського фестивалю дерунів:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень