В обласній бібліотеці відкрилась виставка «Фантастичний світ Станіслава Лема»

Вона приурочена до 95 річниці з дня народження письменника

Завтра виповнюється 95 років з дня народження відомого польського письменника, сатирика, філософа і фантаста Станіслава Лема. З цієї нагоди у відділі абонемента Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки діятиме виставка «Фантастичний світ Станіслава Лема», на якій представлені книги і аудіокниги з творами письменника.

Станіслав Лем – найвідоміший представник філософської фантастики. Його перу належать такі твори: науково-фантастичний роман «Астронавти», утопія «Магелланова хмара», роман «Едем», «Соляріс», «Повернення з зірок» та ін.

У бібліотеці можна ознайомитися з творами письменника, а також літературою про його життєвий і творчий шлях.

Виставка триватиме до 20 вересня 2016р.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень