У Рівному збили чоловіка, водія довелося наздоганяти

Від поліцейських втекти не вдалося

В обласну лікарню з численними травмами пізно ввечері 10 вересня доставили 69-річного рівнянина. Чоловік потрапив під колеса авто, водій якого намагався втекти з місця події.
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що близько 21-ї години 69-річний житель обласного центру перетинав проїжджу частину на вулиці Степана Бандери неподалік від перехрестя із вулицею Чорновола, як на нього здійснив наїзд автомобіль «ВАЗ 2108». 37-річного рівнянина, водія легковика, який намагався утекти з місця події, затримали на вулиці Тихій.
Потерпілого госпіталізували у Рівненську обласну клінічну лікарню, де медики у нього діагностували політравму, переломи ребер та забійні рани. Натомість водію, який зник з місця пригоди, тепер загрожує не лише кримінальне покарання за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, а й притягнення до адміністративної відповідальності за залишення місця ДТП згідно зі статтею 122⁴ Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації
поліції Рівненської області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень