У Рівному пропонують по-новому влаштовувати міські свята

Таку ідею подав начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко

Зокрема, без витрат грошей з бюджету міста чи мінімальними їх витратами. Такий досвід він бачив у польському місті Люблін, коли побував там два роки тому. Його вже, до речі, використовують у  Львові.

Розповідає Тарас Максименко:

Розігрується конкурс, наприклад, серед громадських організацій чи фірм, чи організацій культурного спрямування. І організація-переможець робить свято. Є два формати. Або бюджет дає кошти, якщо це громадська організація. І громадська організація бере на себе проведення повністю всього свята за кошти міста. Тобто управління культури їхнє не задіяне. І другий формат - це коли комерційна організація проводить все, власне, за свої кошти.  

Тарас Максименко каже, що так влаштовувати можна у місті і Новий рік, і Різдвяний ярмарок, і будь-які інші святкування. Причому, комерційна організація, яка влаштовує свято за власний кошт, себе рекламує, заробляє на рекламі інших фірм і на тому, що бере певні кошти за участь у ярмарку.

За словами Тараса Максименка, він уже пробував делікатно натякати своєму керівництву на такий формат проведення свят. Але поки що керівництво міста не наважувалося новий досвід застосовувати.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень