![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Таку ідею подав начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко
Зокрема, без витрат грошей з бюджету міста чи мінімальними їх витратами. Такий досвід він бачив у польському місті Люблін, коли побував там два роки тому. Його вже, до речі, використовують у Львові.
Розповідає Тарас Максименко:
Розігрується конкурс, наприклад, серед громадських організацій чи фірм, чи організацій культурного спрямування. І організація-переможець робить свято. Є два формати. Або бюджет дає кошти, якщо це громадська організація. І громадська організація бере на себе проведення повністю всього свята за кошти міста. Тобто управління культури їхнє не задіяне. І другий формат - це коли комерційна організація проводить все, власне, за свої кошти.
Тарас Максименко каже, що так влаштовувати можна у місті і Новий рік, і Різдвяний ярмарок, і будь-які інші святкування. Причому, комерційна організація, яка влаштовує свято за власний кошт, себе рекламує, заробляє на рекламі інших фірм і на тому, що бере певні кошти за участь у ярмарку.
За словами Тараса Максименка, він уже пробував делікатно натякати своєму керівництву на такий формат проведення свят. Але поки що керівництво міста не наважувалося новий досвід застосовувати.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У мікрорайоні Тинне у Рівному сьогодні - свято
У Рівному відбудеться «Бульба-фест»: назвали дату
Рівненська авторка «Легенди про поліський бурштин» презентувала диск з власними піснями
Рівненський поет склав іронічний віршик про реакцію українців на сьогоднішній землетрус
Куди піти у Рівному цього тижня
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК