У Рівному пропонують по-новому влаштовувати міські свята

Таку ідею подав начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко

Зокрема, без витрат грошей з бюджету міста чи мінімальними їх витратами. Такий досвід він бачив у польському місті Люблін, коли побував там два роки тому. Його вже, до речі, використовують у  Львові.

Розповідає Тарас Максименко:

Розігрується конкурс, наприклад, серед громадських організацій чи фірм, чи організацій культурного спрямування. І організація-переможець робить свято. Є два формати. Або бюджет дає кошти, якщо це громадська організація. І громадська організація бере на себе проведення повністю всього свята за кошти міста. Тобто управління культури їхнє не задіяне. І другий формат - це коли комерційна організація проводить все, власне, за свої кошти.  

Тарас Максименко каже, що так влаштовувати можна у місті і Новий рік, і Різдвяний ярмарок, і будь-які інші святкування. Причому, комерційна організація, яка влаштовує свято за власний кошт, себе рекламує, заробляє на рекламі інших фірм і на тому, що бере певні кошти за участь у ярмарку.

За словами Тараса Максименка, він уже пробував делікатно натякати своєму керівництву на такий формат проведення свят. Але поки що керівництво міста не наважувалося новий досвід застосовувати.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень