Рівненські розкопки Замку Любомирських можуть засипати піском

Принаймі, на зимовий період

Наглядова рада, що здійснює контроль за проведення розкопок, ухвалила попереднє рішення про те, що роботи на період зими варто зупинити, а вже віднайдені рештки потрібно законсервувати, аби ті пережили зиму. Методом консервації обрали засипання піском.

Для того, аби можна було розпочати роботу, потрібно спочатку, щоб таке рішення затвердила сесія міської ради. Для цього було подано зміни до програми міської ради, що стосується розкопок.

Втім, для консервації не потрібні додаткові кошти, адже на зимовий час заплановано зекономити на охороні і виділити 12 тисяч на засипання піском. Ситуацію коментує начальник управління освіти Тарас Максименко:

Ми знімаємо охорону зараз, з кінця жовтня. Економимо бюджетні кошти для того, щоб не стояти там, коли не ведуться роботи, не тримати охорону. І на зекономлені кошти треба засипати піском те, що ми віднайшли, ті фундаменти, щоб вони могли пережити зиму

Втім, остаточне рішення про перерозподіл коштів прийматимуть депутати на засіданні сесії, що відбудеться 27 жовтня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень