Рівненські розкопки Замку Любомирських можуть засипати піском

Принаймі, на зимовий період

Наглядова рада, що здійснює контроль за проведення розкопок, ухвалила попереднє рішення про те, що роботи на період зими варто зупинити, а вже віднайдені рештки потрібно законсервувати, аби ті пережили зиму. Методом консервації обрали засипання піском.

Для того, аби можна було розпочати роботу, потрібно спочатку, щоб таке рішення затвердила сесія міської ради. Для цього було подано зміни до програми міської ради, що стосується розкопок.

Втім, для консервації не потрібні додаткові кошти, адже на зимовий час заплановано зекономити на охороні і виділити 12 тисяч на засипання піском. Ситуацію коментує начальник управління освіти Тарас Максименко:

Ми знімаємо охорону зараз, з кінця жовтня. Економимо бюджетні кошти для того, щоб не стояти там, коли не ведуться роботи, не тримати охорону. І на зекономлені кошти треба засипати піском те, що ми віднайшли, ті фундаменти, щоб вони могли пережити зиму

Втім, остаточне рішення про перерозподіл коштів прийматимуть депутати на засіданні сесії, що відбудеться 27 жовтня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень