Боїнги у Рівне полетять «ключами»

Після реконструкції злітної смуги

«За відродження Рівненського аеропорту» - у таку громадську ініціативу об’єдналася низка підприємців Рівненщини. Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА, стверджуючи, що

Після запуску чартерних рейсів на Анталію з рівненського летовища об’єктом зацікавилися низка перевізників, туроператорів і бізнесменів.

Як раніше повідомляло Радіо Трек, представники польських авіаліній запропонували регулярний рейс до Любліна. Також відбулися перемовини з литовською та турецькою авіакомпаніями.

Завдяки ж підприємцям з нашої області для аеровокзалу закуплено три кондиціонери, які встановлені у зоні очікування. Їхня загальна вартість становить понад 50 тисяч гривень. В ОДА кажуть, що це лише початок.

Водночас, злітна смуга аеропорту має завузьку доріжку для наземних маневрів літака.

 

Тому летовище не може приймати Боїнги.

Тому голова ОДА Олексій Муляренко планує звернутися до депутатів обласної ради з ініціативою щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію рулійної доріжки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень