Медзаклади Рівного почали краще фінансувати

Як повідомляють з міськради, починаючи з 2015 р. видатки у порівнянні з попередніми роками зросли на 41% (або на 200 грн в розрахунку на одного рівнянина)

В профільному управлінні таке покращення фінансування пояснюють тим, що разом з медичною субвенцією лікувально-профілактичні заклади отримують додаткові кошти з місцевого бюджету.

У 2015 році це був 41 млн, у 2016 році це вже 47 млн грн.

До прикладу, торік на потреби лабораторної служби з міського бюджету виділено 3 млн грн, що складає 50% від річної потреби. В 2016 році міський бюджет планує виділити 3,5 млн грн, що дасть можливість забезпечити безкоштовне проведення значної кількості лабораторних досліджень.

Варто зауважити, що за підрахунками управління охорони здоров‘я міста, близько 60 тис. осіб мають право на пільгове лікування в амбулаторних умовах.

В 2016 році на забезпечення медикаментами пільгових категорій населення з місцевого бюджету заплановано виділити на 300 тис. грн більше, ніж у 2015-му. Ця сума складе 6,7 млн грн.

Зокрема, збільшилось використання коштів спрямованих на лікування хворих на цукровий діабет, забезпечення хворих з трансплантованими органами.

І кілька слів про ремонти та оновлення матеріально-технічної бази у закладах охорони здоров‘я. На ці цілі з бюджету розвитку міста Рівне на 2016 рік заплановано 12,5 млн грн, зокрема на оновлення медичного обладнання 9,5 млн, що у 2 рази більше, ніж торік, а на проведення капітальних ремонтів  - понад 3 млн грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень