Сьогодні у Рівному відкрили новий американський світлофор (6 ФОТО)

На перехресті вулиць Макарова-Корольова

На встановлення цього об’єкту з міського бюджету виділили 680 тисяч гривень і зробили це на прохання працівників тролейбусного управління, адже ще торік вони скаржились, що водіям складно здійснювати поворот з вулиці Корольова. Проте, щойно світлофор запрацював, з’явилися нарікання з боку пішоходів. Детальніше про це розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Рівного, Володимир Лапюк:

– Одразу ж виникли непорозуміння мабуть що з мешканцями прилеглого будинку, що занадто голосно йде сповіщення про заборону або дозвіл переходити вулицю. Зараз працівники тихіше поставлять саму систему і я думаю, що все буде в порядку. І надіюсь, що цим ми спростимо набагато водіям, які рухаються по вулиці Корольова вниз, виїзди на вулицю Макарова.

Крім того, водії поскаржились, що взимку їм буде складно зупинятися перед світлофором, рухаючись вниз вулицею Корольова. На це Володимир Лапюк зауважив, що у Рівному ще багато світлофорів стоять «на спуску» і комунальні підприємства зі своєю роботою справляються. Тому, якщо буде необхідність, відповідну ділянку посипатимуть піском. 

Також Володимир Лапюк розповів, де ще цього року планують встановлювати світлофорні об’єкти. Серед переліку вулиць він виділив Київську, 92, перехрестя Кобзарської-Виговського та Соборної-Пушкіна.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень