Сьогодні у Рівному відкрили новий американський світлофор (6 ФОТО)

На перехресті вулиць Макарова-Корольова

На встановлення цього об’єкту з міського бюджету виділили 680 тисяч гривень і зробили це на прохання працівників тролейбусного управління, адже ще торік вони скаржились, що водіям складно здійснювати поворот з вулиці Корольова. Проте, щойно світлофор запрацював, з’явилися нарікання з боку пішоходів. Детальніше про це розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Рівного, Володимир Лапюк:

– Одразу ж виникли непорозуміння мабуть що з мешканцями прилеглого будинку, що занадто голосно йде сповіщення про заборону або дозвіл переходити вулицю. Зараз працівники тихіше поставлять саму систему і я думаю, що все буде в порядку. І надіюсь, що цим ми спростимо набагато водіям, які рухаються по вулиці Корольова вниз, виїзди на вулицю Макарова.

Крім того, водії поскаржились, що взимку їм буде складно зупинятися перед світлофором, рухаючись вниз вулицею Корольова. На це Володимир Лапюк зауважив, що у Рівному ще багато світлофорів стоять «на спуску» і комунальні підприємства зі своєю роботою справляються. Тому, якщо буде необхідність, відповідну ділянку посипатимуть піском. 

Також Володимир Лапюк розповів, де ще цього року планують встановлювати світлофорні об’єкти. Серед переліку вулиць він виділив Київську, 92, перехрестя Кобзарської-Виговського та Соборної-Пушкіна.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень