Рівненський підприємець може оголосити голодування через бездіяльність поліції (ДОПОВНЕНО)

Сьогодні відбувся мирний пікет під стінами поліції. Справа стосується викрадення майна підприємця Ігоря Сопіжка

Зокрема, підприємець ще 10 березня повинен був отримати замовлене з Німеччини деревообробне обладнання на суму понад 250 тисяч гривень. Проте перевізник, що мав його доправити, за словами підприємця, зник. Як зазначає постраждалий, він кілька разів звертався до поліції з заявами про викрадення майна, але слідство так і не було проведене. Були також спроби звернутися до перевізника:

З слідчими я виїздив сам в Кузнецовськ, аби поспілкуватися з цим перевізником. При самих слідчих і опер-групі, яка там була, він мені погрожував заплатити 10 тисяч доларів, і що я живим до Рівного не доїду.

На мирний пікет відреагували правоохоронці, які вийшли та прийняли чергову заяву потерпілого. Також Ігор Сопіжко заявив, що якщо до 10 серпня не почнуть проводитися активні слідчі дії, він оголосить голодування.

Натомість перевізник Олександр Різанович розповідає, що не віддав товар, бо підприємець не сплатив всі кошти за перевезення. І хоча він неодноразово звертався до Ігоря Сопіжка з проханням виплатити кошти та забрати товар:

І я вчинив. як вчиняють по закону6 я йому ще раз зателефонував, сказав, аби розрахувався та забрав свій товар. Бо він лише частину мені заплатив. Він сказав, що нічого платити не буде. Тоді ми написали офіційний документ. Я товар притримав, і я йому послав офіційні документи, офіційну претензію.

На чийому боці правда, в результаті, вирішуватимуть правоохоронні органи.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень