Музейною справою на Рівненщині займаються більше ста років

Завтра у Рівненському обласному краєзнавчому музеї проходитиме наукова конференція, присвячена 120-річчю музейної справи на Рівненщині. Перший музей нашого краю було відкрито восени 1896 року в селі Городок. Його організатором був Федір Штейнгель.

Учасники конференції, які представляють наукові заклади та музеї Києва, Харкова, Львова, Рівного, Луцька, Маріуполя, Чигирина, Переяслав-Хмельницького, Бродів, Бердичева, Сарн окреслять історичний розвиток, сучасний стан та перспективи функціонування музейних закладів Рівненщини та України.

Секції  проходитимуть на базі Костопільських музейних закладів: Краєзнавчого музею та Музею лісу.  Учасники конференції відвідають урочище Гутвин Костопільського району, де поблизу села Малий Стидин у 2002 році споруджено пам’ятний знак на честь 60-річчя створення Української Повстанської Армії, на місці діяльності штабу підрозділу УПА-Пвініч.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень