Музей на Рівненщині відзначив 100-річний ювілей

[media=69172]

З цієї нагоди та до 35-річчя створення Державного історико-культурного заповідника, в Острозі відбулися урочистості.

Свято відвідали близько тисячі науковців, викладачів, студентів, аспірантів, школярів та гостей.

У рамках святкування, для гостей організували виставки із етнографічних колекцій заповідника та фотовиставки з історії Острога та музею. А ще влаштували майстер-класи від народних умільців та підвели підсумки акції «100 видатних острожан».

[media=69171]

Для присутніх виступали рівненські колективи та солісти: гурт «Дуліби», Юлія Сидорук, Анастасія Янцур, Павло Міщук, Микола Бобрик та Віктор Гусаров.  А також показали свої таланти митці районного Будинку культури, Острозької дитячої школи мистецтв та Оженинської дитячої музичної школи.

[media=69170]

Напередодні, з нагоди свята провели ювілейну наукову конференцію за участю науковців України, Польщі та Білорусі. На ній презентували ювілейне видання «Острозький науковий збірник» та путівник «Державний історико-культурний заповідник м. Острога».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень