Вчора в Острозі місцевий житель затримав грабіжника-гастролера

28-річний киянин, який був вже судимий чотири рази, пограбував пенсіонерку, викравши в неї золотий ланцюжок. На крик жінки підбіг сусід, який попередньо затримав зловмисника. Детальніше говорить прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька:

Поліцейські повернули золотий ланцюжок жінці, а зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Додамо, що 28-річний киянин вже давно став на криву стежину. За його плечима — чотири судимості за аналогічні злочини і тепер на нього знову чекає в’язниця. Йому світить від чотирьох до шести років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень