Дубенському та острозькому ПТУ виділять гроші на покриття заборгованості

Обласна влада хоче розподілити 2 мільйона коштів з бюджету на потреби Дубенського та Острозького вищих професійних училищ – через заборгованості із виплати зарплатні та стипендій

Використати планують кошти, що були виділені обласному бюджету як стабілізаційна дотація. Так, Дубенському ПТУ виділять 800 тисяч гривень, а Острозькому ПТУ – 1 200 000 гривень відповідно.

На фінансування Дубенського ПТУ та художнього училища депутати вже виділили 2 мільйони 224 тисячі гривень, тому потреба в до фінансуванні для цього міста менша.

Про  ситуацію в Острозі розповідає директор департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк:

На Острозьке ми виділяли при розподілі стап-дотації 1 мільйон 400 тисяч. 500 тисяч на сьогодні затверджено міською радою, і, якщо 1 мільйон 200 тисяч додамо то закриємо повністю потребу по травень включно

Проте, ці зміни до бюджету нині лише розглядаються на профільних комісіях, остаточне ж рішення ухвалить сесія обласної ради, яка, нагадаємо, відбудеться 17 червня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень