На місці розкопок у Рівному хочуть збудувати скляне Шатро (ФОТО/ВІДЕО)

Архітектори планують облаштувати там музей під відкритим небом

Рівненська творчо-виробнича фірма "Архсервіс" оприлюднила відео проектної пропозиції щодо облаштування музею під відкритим небом на місці розкопок, що тривають нині на вул. Замковій. 

Підтвердження таких намірів ми знайшли і на сторінці начальника міського управління культури Рівного, Тараса Максименка. Він пише, що проект музею і справді готується. Кошти на його зведення планують отримати за кордоном.

Як видно з матеріалів, місце розкопок плануть накрити дахом сферичної форми. Найбільш глибокі місця розкопок накриють склом, аби відвідувачі могли зазирнути вглиб. Експонати, які були знайдені на цьому місці, також виставлять за склом. 

Допоки усе це лише проектні пропозиції, і коли (та чи взагалі) з'явиться біля стадіону "Авангард" музей-меморіал, наразі невідомо. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень