Рівненська українська гімназія вимагає вибачень і погрожує Радіо Трек судом

Робить це у листі до редакції

[media=73196]

Колектив Рівненської української гімназії обурила публікація на сайті Радіо Трек «Без плати – не отримаєш табель»: на Рівненську українську гімназію скаржаться через побори.

У ній на побори у гімназії поскаржилася депутат Острозької районної ради і волонтер Ольга Шевчук, діти знайомих якої навчаються у гімназії.

Тепер у листі за підписом 41 працівника Рівненської української гімназії, в тому числі і бухгалтера, вказується, що у закладі оцінки не виставляють у табелі, а для цього є картки успішності. Окрім цього, у ньому зазначається таке: 

[media=73865]

Також колектив гімназії повідомляє:

[media=73866]

[media=73867]

Окрім цього, без зазначення сум у листі пишуть, на що витрачають у закладі батьківські внески:

[media=73868]

Ще працівників гімназії обурило те, що журналісти Радіо Трек після цієї публікації вже в іншій інформації назвали заклад "скандальним".

Наостанок колектив РУГ вказує, що, на його думку, такі публікації "підривають репутацію закладу, наносять образу честі і гідності педколективу", і додає: 

[media=73869]

У свою чергу, зауважуємо колективу гімназії, що журналіст при підготовці публікації "Без плати не отримаєш табель: на Рівненську українську гімназію скаржаться через побори" діяла професійно та неупереджено.

Зокрема, у вказаній публікації було подано три коментарі зі сторони гімназії:

від директора Тетяни Кухарчук, начальника міського управління освіти Василя Харковця та голови піклувальної ради гімназії Ореста Гринюка. 

 

Микола Кульчинський Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень