Рівненщина зекономила понад 2,5 млн грн на системі Prozorro

Крім того, область займає лідируючі позиції щодо впровадження системи електронних закупівель

Про це йшлося під час засідання колегії ОДА. Так, область посідає третє місце по Україні за найбільшою кількістю учасників торгів в системі електронних закупівель. Всього до Prozorro торік вдалося залучити 227 установ, організацій та підприємств.

Рівненщина – шоста за кількістю оголошених закупівель по Україні. Так, на сьогодні здійснено більше тисячі електронних процедур. Сьоме місце область займає за плановою сумою закупівель – торги оголошені на загальну суму майже 50 мільйонів гривень.

Щодо реальних результатів, то саме завдяки тому, що торги відбувалися відкрито, Рівненщина зекономила 2 мільйони 600 тисяч гривень», - відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

Тож тепер ці кошти можна буде використати на інші потреби, переконаний керівник Рівненщини.

Як приклад, торік завдяки закупівлі обладнання у класи фізики шкіл Рівненщини через Prozorro вдалося зекономити від 20 до 5 тисяч гривень у кожному районі. Ці гроші спрямували на придбання додаткової оргтехніки.

Тим часом, за словами голови Рівненської ОДА економія у понад 2 мільйони – це лише проміжний результат. Наразі система ProZorro працює як пілотний проект, а тому не всі проводять через неї свої закупівлі.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року система стане обов’язковою відповідно до Закону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень