Систему ProZorro опанували у Березнівському та Здолбунівському районах

Принаймні, саме ці райони зареєстрували найбільшу кількість торгів

Наразі на Рівненщині майже 140 державних закупівель на суму більше 15 мільйонів гривень здійснюється через систему ProZorro. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський на нараді із керівниками районів.

Найактивніше в електронній системі закупівель реєструються установи та організації Березнівщини та Здолбунівщини. В цілому у цих районах у системі зареєструвалася 81 установа.  Водночас 8 організацій Рівного, Рівненського та Здолбунівського районів уже оголосили проведення закупівель через електронну систему.

Нагадаємо, що за вказівкою Рівненської ОДА до кінця року всі без винятку бюджетні закупівлі повинні проводитися через систему електронних закупівель. Державні закупівлі товарів та матеріалів на допорогову суму повинні здійснюватися у системі ProZorro.

Нагадаємо, що у системі електронних закупівель зареєструвалися усі структурні підрозділи ОДА, РДА та міськвиконкоми.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень