У Рівному працюватиме Центр допомоги учасникам АТО

Центр об’єднуватиме волонтерів, владу та громадськість

Першочерговим завданням Центру має стати всебічна допомога, як воїнам, що наразі перебувають на Сході, так і демобілізованим учасникам АТО. 

Відповідне розпорядження про створення такого Центру підписав в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський. Зокрема, в розпорядженні йдеться, що основними напрямками роботи центру є організація та всебічне сприяння учасникам АТО в отриманні медичної допомоги, соціальних пільг, земельних ділянок, працевлаштування та психологічної адаптації. Про це повідомляє прес-служба РОДА.

Окремо в документі йдеться, що на базі обласного контактного центру буде функціонувати «гаряча лінія» центру допомоги учасників АТО, а керівник цього центру працюватиме в приміщенні облдержадміністрації. Також в розпорядженні головам районних державних адміністрацій доручається всіляко сприяти роботі цього центру в районах та взяти під особистий контроль отримання усіх передбачених законом пільг та соціальних гарантій учасниками конфлікту на сході.

Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні Рівненської ОДА (к. 601) відбудеться презентація цього Центру. Початок об 11.30.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень