Співзасновника обласної спілки ветеранів та учасників АТО засуджено за корупцію

Підозрюваний повинен сплатити 17 тисяч гривень

Прокуратура Рівненської області визанала виннним одного із засновників Рівненської обласної спілки ветеранів та учасників АТО,  який вчинив кримінальне правопорушення, а саме зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За словами заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, цю особу викрили у серпні поточного року працівники прокуратури спільно із УСБ України в Рівненській області під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у сумі 11500 грн за вплив на прийняття рішення посадовими особами військового комісаріату про відстрочку від мобілізації.

У ході досудового розслідування, яке проводилося слідчим відділом прокуратури області, підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

До слова, підозрюваному призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 17 000 грн, із спеціальною конфіскацією. Вирок суду в законну силу ще не вступив.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень