На Рівненщині знову знешкоджували міну

На цей раз снаряд часів Другої Світової війни виявили в селі Біла Криниця

Цими днями під час проведення земляних робіт в селі Біла Криниця Рівненського району місцевий мешканець виявив авіабомбу. Чоловік відразу повідомив про знахідку Службу порятунку «101». Співробітники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Рівненській області, які терміново прибули за вказаною адресою, встановили, що знайденим боєприпасам є фугасна авіаційна бомба ФАБ-50 часів Другої світової війни. Рятувальники обережно забрали небезпечний боєприпас та знешкодили у спеціально визначеному місці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень