У Рівному молоді педагоги обмінялись досвідом

У Рівненському інституті післядипломної педагогічної освіти такий форум молодих педагогів відбувся вперше

Участь у форумі взяли понад дві сотні вчителів-предметників. За словами організаторів, проведення заходу переслідувало декілька цілей, зокрема - вивчення проблем молодих освітян та забезпечення умов фахового становлення молодого вчителя.

– На початку навчального року ми ще раз вирішили підтримати наших молодих вчителів, педагогів. Їм, як ніколи, сьогодні непросто в сучасній школі, з сучасними дітьми. Одна справа здобувати теорію, а друга – розпочинати її втілювати. Наша мета – це допомогти здійснити цей психолого-педагогічний супровід учителя, щоб в нього вдався, і перший, і усі наступні уроки, - зазначив в.о. ректора РОІППО Андрій Лавренчук.

Молоді педагоги упродовж одноденної зустрічі мали можливість обмінятись досвідом, набути нових знань від вже досвідчених педагогів.

Форум передбачав проведення теоретичної і практичної частини. Під час науково-практичних занять учасники форуму взяли участь у секціях з різних шкільних предметів. Настанови та поради вони почули від завідувачів та методистів кабінетів.

– Вчителям, які вперше переступили поріг навчального закладу, ми розповімо про проектування сучасного уроку, будемо вести мову про використання інформаційно-комп'ютерних технологій, а також вони дізнаються про вдосконалення сучасного уроку, - зазначила проректор із науково-методичної роботи РОІППО Надія Мельник.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень