У Рівному молоді педагоги обмінялись досвідом

У Рівненському інституті післядипломної педагогічної освіти такий форум молодих педагогів відбувся вперше

Участь у форумі взяли понад дві сотні вчителів-предметників. За словами організаторів, проведення заходу переслідувало декілька цілей, зокрема - вивчення проблем молодих освітян та забезпечення умов фахового становлення молодого вчителя.

– На початку навчального року ми ще раз вирішили підтримати наших молодих вчителів, педагогів. Їм, як ніколи, сьогодні непросто в сучасній школі, з сучасними дітьми. Одна справа здобувати теорію, а друга – розпочинати її втілювати. Наша мета – це допомогти здійснити цей психолого-педагогічний супровід учителя, щоб в нього вдався, і перший, і усі наступні уроки, - зазначив в.о. ректора РОІППО Андрій Лавренчук.

Молоді педагоги упродовж одноденної зустрічі мали можливість обмінятись досвідом, набути нових знань від вже досвідчених педагогів.

Форум передбачав проведення теоретичної і практичної частини. Під час науково-практичних занять учасники форуму взяли участь у секціях з різних шкільних предметів. Настанови та поради вони почули від завідувачів та методистів кабінетів.

– Вчителям, які вперше переступили поріг навчального закладу, ми розповімо про проектування сучасного уроку, будемо вести мову про використання інформаційно-комп'ютерних технологій, а також вони дізнаються про вдосконалення сучасного уроку, - зазначила проректор із науково-методичної роботи РОІППО Надія Мельник.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень