Субсидію на Рівненщині просять у 8 разів більше, ніж раніше

Саме у 8 разів збільшилась кількість прохачів субсидій у порівнянні з минулим роком.

Варто зазначити, що напередодні на селекторній нараді з цього приводу в ОДА керівники районів стверджували, що станом на 1 вересня подібних звернень надійшло 70 тисяч. А перший заступник голови області, Юрій Приварський зазначив, що майже на 94 % усі ці прохання задовольняють: 

– 100 % опрацьовано по місту Кузнецовську, по Зарічненському та Гощанському районах. Фактично ми маємо кількість сімей, яким призначено субсидії, автоматично, по минулому періоду - 100 % призначення перерахунків. По проценту призначення нових субсидій, з врахуванням відмов, ми маємо 90 %.

Між тим, Юрій Приварський дав завдання головам районів до 30-го жовтня опрацювати всі 100 % звернень мешканців області. До слова, на сьогодні середній розмір субсидії складає більше 200 гривень.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень