У Рівному на Басовому Куті буде аквадром як у Європі ФОТО

«Радіо Трек» отримав ексклюзивні зображення проекту

Очевидно, всі рівняни та гості міста знають про мотузкові парки, які люблять і дорослі, і малеча. У Рівному маємо їх кілька: у зоопарку, у парку ім. Шевченка та у парку хіміків на Ювілейному.

Люди, які здобули собі гарну репутацію стовренням мотузкових парків, тепер пропонують зробити у Рівному аквадром із масою цікавих речей, в тому числі - з вейкбордингом. Вейкбординг – це суміш серфінгу, катання на водних лижах та водної акробатики. Він, до речі, є дуже популярним у Європі. Рівне може увійти до сотні європейських міст, де є аквадроми, при тому, що наш буде і новішим, і кращим.

Аквадром буде на «солдатському пляжі» Басів Кута. Місце занедбане і давно потребує добрих рук та розумної голови. До речі, міський голова Рівного, за нашою інформацією, підтримує ідею створення аквадрому, тим паче, що вона всім принесе користь: і мешканцям міста, і мешканцям Басового Кута, і гостям Рівного. Саме ж озеро із місця, де вечорами відбувається невідомо що, має шанс перетворитися на місце культурного та цікавого дозвілля. Тут навіть планують проводити мало не міжнародні змагання з вейкбордингу.

Цікаво, що разом із запуском аквадрому планується відновити усі пірси та можливість для змагань з плавання на відкритій воді. Також відновлять вишку і вона стане нагадувати вітрило – як хмарочоси в Арабських Еміратах. Щоправда, сама вежа для стрибків надто високою не буде, бо з нею у комплексі працюватиме водна гірка (як в аквапарку) та стіна для скелелазів, які захочуть дістатися на гору не сходами, а більш екстремальним способом.

Ви самі бачите на ескізах, скільки всього там буде гарного і цікавого, при тому, що територія пляжу залишатиметься відкритою і вільною для всіх охочих відпочити. Відтепер – культурно і цікаво, не обов'язково вдаючись до екстриму.

Усе, що ви бачите на малюнках, Рівне зможе отримати вже наступної весни. 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень