Перша публічна поява Чугуннікова після виборів

Це сталося під час засідання обласної колегії, які, зазвичай, проводить його заступник Юрій Приварський

[media=48568]

Після завершення засідання голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков повідомив журналістам, що задоволений попередніми результати виборів, зокрема – результатом Блоку Петра Порошенка, представником якого, нагадаємо, є і голова ОДА:

 

Сьогодні найголовніше якнайшвидше підрахувати підсумки виборів, для того, щоб не було ніяких спекуляцій. Вибори пройшли досить непогано і в демократичній формі. Я задоволений і результатами БПП і, взагалі, що на сьогодні всі демократичні сили будуть представлені в обласній раді. Там не буде деяких партій, які громада не сприйме.

Під час засідання колегії обговорювалося питання діяльності регіонального центру реабілітації учасників АТО, що в Клевані. Віталій Чугунніков запропонував очільнику закладу Валентину Пахолюку стати його радником. На що у інтерв’ю Радіо Трек пан Валентин сказав, що відмовити голові ОДА не може:

 

Погоджуюсь. Ну, хіба, голові можна відмовити? Якщо йому радник потрібен - значить йому потрібна компетентна порада. Правильно?

А засідання колегії розпочалося з нагородження грамотами Міноборони. За зразкове виконання службових обов’язків та участь у будівництві фортифікаційних споруд на східному кордоні нашої держави нагородили Юрія Приварського.

[media=48563]

А ще - начальника управління капітального будівництва та архітектури ОДА Ярослава Мазярчука, директора підприємства «РівнеАгроСпецмонтаж» Романа Мельника та голову правління «БудТехПром» Юрія Чеборая.

[media=48567]

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень