Путін наказав – взяти Часів Яр до 9 травня: ворог кидає всі сили, аби загарбати місто (ФОТО)

Що каже Сирський?

Вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня, - Сирський

Як стверджує Главком,

- Ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець - Донбас, захоплення населеного пункту Часів Яр, створення умов для подальшого просування до Краматорської агломерації, - додав головнокомандувач ЗСУ.

 Окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону «Новий», але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії.

З метою адекватного реагування на дії противника та зміцнення оборони наших військ на цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ.

НАШІ ВОЇНИ – ГЕРОЇ, АЛЕ ЇМ – ВАЖКО

Зі слів Сирського,

- Реалізації планів противника заважає героїчна оборона наших бригад, які буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога.

 

Разом з тим,  загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.

Після дводенного візиту на фронт Главком зробив висновки про необхідність:

  • підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, а також
  • нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами,
  • підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень