Проблеми з керівництвом – Близнятам, нові-старі почуття – Рибам: гороскоп на 5 травня

А Тельців винагородять за хорошу роботу

ОВНИ

Цього дня ви зможете успішно здійснити комерційні угоди, навіть пов'язані з великим ризиком. Але для цього знадобиться більше організованості та послідовності. Водночас вас чекають не зовсім приємні моменти у відносинах з дітьми.

ТЕЛЬЦІ

Ймовірно, на роботі вас просто завалять справами, але засмучуватися з цього приводу не варто, оскільки ваші старання будуть помічені та винагороджені.

БЛИЗНЯТА

Будьте дуже обережними у відносинах з керівництвом і намагайтеся не сказати зайвого. Корисним буде переглянути свій бюджет. 

РАКИ

Цього дня будь-які дії можуть обернутися проти вас, тому постарайтеся не ухвалювати кардинальних рішень. Також зараз можуть погіршитися відносини з колегами.

ЛЕВИ

Перш ніж діяти потрібно холоднокровно проаналізувати ситуацію та переконатися у власній правоті. Старання будуть відзначені, а ось помилки будуть коштувати дуже дорого. 

ДІВИ

Будьте рішучими й не випускайте ініціативу зі своїх рук. Не бійтеся братися за будь-яку роботу, хоча реалізувати свої плани й буде непросто. 

ТЕРЕЗИ

У спілкуванні з діловими партнерами потрібно правильно вибрати момент, щоб розставити необхідні акценти. Займіться плануванням своєї діяльності, аби збільшити шанси на солідний прибуток.

СКОРПІОНИ

Життєвий потенціал зростатиме і вам буде легко впоратися з найскладнішими завданнями. У вас буде можливість для зміцнення соціального та матеріального становища – не впустіть свій шанс.

СТРІЛЬЦІ

Можливі невдачі через потурання власним бажанням і егоїзм. Будьте обережними та стриманими у висловлюваннях. Подбайте про те, щоб вас оточували лише надійні люди.

КОЗОРОГИ

Ви можете відчути гостру потребу в спілкуванні з батьками, давніми друзями або у відвідуванні пам'ятних для вас місць. Зробіть так, як просить ваше серце!

ВОДОЛІЇ

Хоча у вас немає прямих ворогів, ймовірний прояв агресії з боку незнайомих осіб. Тримайтеся подалі від занадто активних людей, бо цей вир може захопити вас і підпорядкувати чужому впливу.

РИБИ

Зорі будуть прихильними до вас. День сприятливий для розв'язання сімейних проблем. Не виключено, що до вас повернуться давно забуті почуття. 

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень