Приємні чутки – Тельцям, винагорода за щедрість – Дівам: гороскоп на 12 листопада

А у Раків розпочинається період нових романтичних стосунків

ОВНИ

Якщо можете дозволити собі зайву годинку повалятися в ліжку – сміливо розслабляйтеся. Однак цього дня не можна нехтувати зустрічами, призначеними заздалегідь – вони важливі для справи, а ось нових контактів не варто планувати.

ТЕЛЬЦІ

Чуткам, які вас порадують і, можливо, вселять надію, можна вірити. Але не захоплюйтеся й не випадайте з реальності.

БЛИЗНЯТА

Вам важливо правильно організувати свій час, інакше є ризик того, що розпочнете відразу кілька справ і жодної не зможете закінчити.

РАКИ

Починається період нових романтичних стосунків. Не бійтеся – будьте щирими та відкритими. І, звичайно, не варто критикувати людину з перших хвилин знайомства. 

ЛЕВИ

Можливі сімейні конфлікти, сварки з сусідами, невдоволення та дратівливість. Але пам'ятайте, що невдовзі це минеться.

ДІВИ

Ваша щедрість повернеться вам у подвійному розмірі, тому не скупіться. Не бійтеся допомогти тому, хто потребує.

ТЕРЕЗИ

День не надто вдалий, але й поганим його не назвеш. У вас буде можливість продемонструвати свої унікальні знання чи таланти. 

СКОРПІОНИ

Цей день нагадуватиме американські гірки з петлями та різкими поворотами. Загальмувати вийде тільки надвечір, тому розрахуйте свої сили правильно.

СТРІЛЬЦІ

Вам потрібні нові емоції. Постарайтеся «дістати» їх з будь-якого доступного джерела – спілкування з коханими, зустріч зі старими друзями, сентиментальний фільм… Підійте усе, аби тільки ви надихнулися.

КОЗОРОГИ

Ви будете не надто уважними цього дня, тому пильнуйте.  Не варто приймати важливі рішення, краще проведіть день, мріючи, гуляючи, читаючи й просто відпочиваючи.

ВОДОЛІЇ

Попри те, що ви все продумали, щось йде не так. І вашої вини у цьому немає. Хтось дуже не хоче, щоб вам пощастило. Не дайте недоброзичливцям зіпсувати те, над чим так довго працювали.

РИБИ

Ваше життя змінюється. Ви й самі відчуваєте, як проходите новий виток. Це цікаво, це захоплює дух і лоскоче нерви. Але не поспішайте зазирати у майбутнє – нехай вас чекає приємна несподіванка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень