2023 – рік Чорного Кролика: на 5 знаків Зодіаку чекає мега-успіх

За що б вони не бралися, усе вдаватиметься – і в фінансовому плані, і на любовному фронті, і з роботою все буде, як треба!

5 представників зодіакального кола у рік Чорного Кролика (2023 рік) стануть справжніми улюбленцями долі.

Вони зможуть втілити у життя багато своїх мрій, а добре сплановані задачі даватимуться настільки легко, як ніколи досі

ОВЕН

2023-ій стане для них періодом кардинальних змін. Зміни можуть торкнутися будь-якої сфери: вони можуть стосуватися, наприклад, особистого життя – це буде початок спільного проживання зі своєю другою половинкою або пропозиція руки і серця й грандіозне весілля.

Не виключено, що деякі Овни вирішать змінити місце роботи і навіть сферу діяльності. На новому місці ви зможете проявити свої сильні сторони і завоювати повагу колег та керівників.

Вільні представники знака зможуть зустріти людину зі схожими поглядами на життя і закохатися без пам'яті.

РАК

Для представників цього знака наступний рік принесе чимало позитивних моментів. Вони зможуть зміцнити власне фінансове становище, помітно збільшивши доходи. Це дозволить робити великі покупки й за бажання – навіть відправитися в подорож мрії.

У професійній діяльності ви можете домогтися значних успіхів і просунуться по кар'єрних сходах.

Щодо любовного фронту, то у 2023-му вам вдасться зміцнити стосунки зі своєю другою половинкою і, можливо, навіть зважитися на більш серйозні кроки – шлюб чи народження дітей.

ТЕРЕЗИ

У житті Терезів найбільш успішним періодом 2023 року стане початок весни. Для представників знака це стане часом нових можливостей, які допоможуть змінити життя на краще і досягти бажаних вершин.

Тим, хто не боїться брати на себе відповідальність і діяти рішуче посміхнеться удача в професійній діяльності. Амбітні Терези зможуть домогтися підвищення.

Тим, хто ще не знайшов свою половинку чи вагається у власних почуттях, зірки обіцяють доленосне знайомство.

КОЗОРІГ

Рік Чорного Кролика принесе Козорогам неймовірну удачу в справах любовних. У цей період ви зможете зустріти людину, яка розділить ваші інтереси й стане вам ближчою за всіх інших. Для знаків Зодіаку, які вже мають пару, прийшов час рішучих дій – не виключено, що ви зважитеся на серйозні кроки.

Це вдалий час для нових професійних досягнень – настає переломний момент розвитку вашої кар'єри. Ви можете змінити роботу, а то і зовсім сферу діяльності.

Порадує і фінансове становище, наступного року вам вдасться примножити свій капітал.

РИБИ

У 2023-му в них з'явиться шанс позбутися фінансових проблем і зміцнити своє матеріальне становище. Цей час стане для представників знака щасливим, гроші самі плистимуть до них в руки.

У професійній сфері ви зможете зміцнити свої досягнення і завоювати повагу колег та вищого керівництва.

Крім того, зі своєю другою половинкою ви зможете відправитися в спільну подорож, яка принесе масу незабутніх емоцій.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень