Предмети духовно-морального спрямування рекомендували запровадити у школах Рівненщини

Але рішення ухвалюватиме кожна школа окремо

Фото ілюстративне

Профільна комісія Рівненської обласної ради рекомендувала впровадити у школах викладання предметів духовно-морального спрямування.

Звернення щодо вжиття заходів із метою збільшення охоплення учнів області такими уроками надійшло від Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями Міністерства освіти і науки. Звернення члени комісії підтримали одноголосно, повідомляє Радіо ТРЕК із посиланням на пресслужбу облради.

Фото: пресслужба облради

Щодо можливості впровадження цього предмету у школах депутати рекомендували управлінню освіти і науки Рівненської ОДА підготувати лист. Він нестиме рекомендаційний характер:

- Є автономія закладів освіти. Кожен керівник може самостійно ухвалювати рішення з впровадження того чи іншого предмету, який є в переліку дозволених, а також моделювати години його вивчення.

 

Тому ми рекомендуємо, щоб цей предмет за можливості вивчали у кожній школі, - додала голова комісії Алла Черній.

Фото: пресслужба облради

Крім того, депутати підтримали звернення та рекомендували винести на розгляд сесії звернення Рівненської обласної ради до президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо недопущення закриття та забезпечення можливості подальшого функціонування санаторних шкіл (санаторних шкіл-інтернатів).

Серед іншого депутати ухвалили рішення звернутися до облдержадміністрації, аби там розглянули можливість виділення 200 тисяч гривень з обласного бюджету на виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту Дубенської Луцької брами.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень