Оцінка онлайн. У яких рівненських школах відмовилися від паперових щоденників та журналів

Інноваційними технологіями поки що користуються не всі навчальні заклади

На електронні щоденники та журнали у Рівному перейшли вже понад 10 шкіл.

Нині навчальні заклади випробовують їх на різних електронних платформах. І збирають відгуки від вчителів та від батьків, де як працює. Зараз це на розгляді самого директора.

 

Серед них «ОШкола», «Атомс», «Моя школа», «Нові знання», ПАК «АІКОМ», «e-school», а в 5-х класах початкової школи ЗОШ №5 батьки користуються самостійно розробленими програмним продуктом, розповіла заступниця міського голови з питань освіти Марина Кузмічова.

Вона додала, що онлайн-ведення щоденників та журналів нині є необов'язковим у всіх школах. І заміну паперових щоденних можуть ініціювати батьки, звернувшись до директора навчального закладу, або ж самі директори шкіл.

На сьогодні паперові щоденники й журнали замінили електронними у всіх класах НВК № 2, ЗОШ №9, ЗОШ №10, ЗОШ №20 (однак нині ними тимчасово не користуються через низьку швидкість інтернету), РГ «Гармонія», РАЛ «Престиж», ПМЛ «Елітар», РЕПЛ, а також центр «Центр надії».

 

У НВК «Колегіум» та ЗОШ №5 електронні журнали не використовують.  

 

Крім того,  в НВК №17 та  в НВК «Колегіум» електронні щоденники у класах ввели вибірково.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень