З сотні вдасться купити тільки половину шкільних автобусів для Рівненщини

Які громади відчувають брак транспорту

Понад півсотні шкільних автобусів не вистачає на Рівненщині. Втім купити цього року зможуть лише половину. Адже передбачена державна субвенція не покриє усіх потреб.

Першочерговими є потреби Володимирецької, Рафалівської, Гощанської, Дубровицької, Мізоцької, Острозької, Білокриницької, Бугринської, Радивилівської, Привільненської, Локницької, Тараканівської, Ярославицької, Немовицької та Мирогощанської територіальних громад.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Головна умова купівлі транспорту для навчальних закладів – готовність територіальних громад до співфінансування, наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Ті громади, де не вистачає шкільних автобусів, повинні віднайти гроші у своїх бюджетах для співфінансування, коли надійде субвенція з державного бюджету.

У 2021 році субвенція на придбання шкільних автобусів складає 21 млн 160 тис. гривень. Сподіваюсь, що до 20 шкільних автобусів придбаємо для області уже найближчим часом.   

Чиновник нагадав, що торік за таких умов вдалося придбати 18 шкільних автобусів. Ще 5 транспортних засобів купили за кошти з обласного бюджету. Цього року кількість тергромад, які потребують шкільних автобусів, зросла. Адже відповідно до норм, підвозити у школу автобусом повинні усіх учнів, які живуть у радіусі трьох кілометрів від навчального закладу. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень