Понад 46 гривень за куб газу ризикує платити майже пів мільйона українських сімей

Втім Нафтогаз хоче врегулювати цю ситуацію з НКРЕКП

Починаючи з грудня «Нафтогаз України» встановлює ціну на газ для постачальника «останньої надії» за формулою.

Тобто ціна уже не буде фіксованою, і, до прикладу, 3 грудня вона становила 46,5 грн за куб.

 

Наразі в Україні послугами постачальника «останньої надії» користуються 453,5 тисячі сімей.

Пільгова ціна газу на рівні 7,96 грн/куб.м для побутових клієнтів ПОН діяла по 30 листопада, а з 1 грудня вартість блакитного палива змінилася.

Наразі постачальником «останньої надії» є «Нафтогаз України», а клієнтами є громадяни і компанії, які раптово втратили свого постачальника в разі форс-мажору.

- Акцентуємо! ПОН - це тимчасове рішення для таких споживачів. Вони мають протягом кількох місяців обрати будь-якого нового ринкового постачальника газу. Про це ми постійно нагадуємо і просимо зробити, - пише Нафтогаз на своїй сторінці у фейсбуці.

У компанії зазначають, що ціна на газ у 46,5 грн за куб споживачів може й не торкнутися до кінця нинішнього опалювального сезону.

Ось який був знайдений спосіб захистити клієнтів: НАК звернулася до НКРЕКП, з пропозицією автоматичного переведення всіх побутових клієнтів ПОН на умови їх базової річної пропозиції.

- Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за однією з найвигідніших цін на ринку газу - 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу/доставлення), - йдеться в публікації.

Наразі відповідь регулятора ще невідома.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень