Стрімке здорожчання газу не торкнеться побутових клієнтів «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»

Річний тариф убезпечує споживачів від коливань вартості

Ціна газу у річних тарифах від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», зафіксована і становить 7,99 грн за кубометр.

Здорожчання енергоресурсу на газовому ринку не торкнеться побутових споживачів щонайменше до 1 травня 2022 року, повідомляють у компанії.

Обмежень для населення в отриманні енергоресурсу немає.

Днями на Рівненщині стартував опалювальний сезон, а разом з ним почали розповсюджуватися чутки про здорожчання газу для населення. Дійсно, на світових та українському ринках вартість блакитного палива зросла більш ніж в 6-7 разів. Але ми продовжуємо наголошувати, що всі наші договірні зобов’язання залишаються в силі, газ для побутових споживачів ми реалізуємо за фіксованою ціною 7,99 грн за кубометр, – зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Усі побутові клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» з травня 2021 року, відповідно до Постанови Уряду, були переведені на базовий тариф «Твій газ Річний».

Щоб в холодну пору застрахувати свої домогосподарства від надмірних фінансових витрат, сплачувати за газ рівними сумами та не перейматися передачею показників, 5 247 споживачів перейшли на газопостачання за тарифом «Твій газ Рівномірний платіж».

Ціна газу в обох комерційних пропозиціях зафіксована, річні тарифи діють до 30 квітня 2022 року.

У компанії закликають споживачів до свідомих розрахунків за спожитий енергоресурс. Пояснюють, що гарантувати стабільне газопостачання та комфортний опалювальний сезон можуть лише за умови вчасних розрахунків клієнтів.

Варто зазначити, з 26 жовтня Рівненщина перебуває у «червоній» карантинній зоні. У Клієнтських просторах 104.ua запроваджений особливий режим роботи.

Прийом споживачів здійснюється з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів (у захисних масках, з обробкою рук антисептиком та не більше 25 осіб одночасно).

У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» наголошують, що з усіх питань щодо газопостачання побутові споживачі можуть звертатися до Контакт-центру. Він працює щоденно, без перерви на обід, за номерами: (0362) 461-104; (0362)48-90-04; (067) 01-01-104.

Якщо не вдається зв`язатись з оператором, можна скористатися сервісом Особистого кабінету на 104.ua через вкладку Зворотний зв`язок: https://ok.104.ua/ua/feedback#msg або Facebook-сторінкою ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень