Податківці "накрили" бурштиновий цех

Вилучили 8 кілограмів бурштину та обладнання для його обробки

Співробітники податкової міліції припинили діяльність підпільного цеху з обробки бурштину в рамках операції «Рубіж-2015». Цех розташовувався на території промислової зони одного з населених пунктів поблизу Рівного. Його потужності дозволяли переробляти значні обсяги бурштину з використанням праці не менше п'ятнадцяти чоловік. При цьому відповідні дозвільні документи на обробку і виготовлення ювелірних виробів були відсутні. В результаті проведених обшуків виявлено та вилучено 19 верстатів для обробки каміння, 8 кілограмів сирцю, 2 кілограми напівготової продукції з бурштину, а також комп'ютерну техніку та документацію загальною орієнтовною вартістю більше 2 млн. гривень. Слідчі дії тривають. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень